Виховна робота

план виховної роботи на 2018 - 2019 н.р.

Мета виховної роботи школи :«Виховання особистості через формування загальнолюдських цінностей та важливих якостей людини – громадянина України»

Система виховних завдань :

■ формування учнівського колективу, розвиток дитячого самоврядування ;

■ забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів ;

■ формування усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальними правами і свободами і громадянською відповідальністю;

■ формування національної самосвідомості і людської гідності;

■ формування політичної і правової культури ;

■ виховання духовної культури особистості;

■ утвердження принципів загальнолюдської моралі;

■ формування соціальної активності і професійної компетентності ;

■ охорона і зміцнення фізичного, психічного здоров’я;

■ розвиток естетичних потреб і почуттів.

план виховної роботи НВК

план профілактики правопорушень

Реалізація основних завдань і принципів виховної діяльності:

Громадянське виховання– це процес формування громадянськості як риси особистості, яка характеризується усвідомленням нею своїх прав і обов`язків у ставленні до держави, народу, законів, норм життя, турботою про благополуччя своєї країни, збереження людської цивілізації, конкретними діями відповідно до власних переконань і цінностей.

Національно-патріотичне виховання– це створена впродовж століть самим народом система поглядів, переконань, ідей, ідеалів, традицій, звичаїв, покликаних сформувати світоглядну свідомість і ціннісні орієнтації молоді, передавати їй соціальний досвід, надбання попередніх поколінь.

Морально-етичне вихованняпередбачає оволодіння нормами і правилами моральної поведінки, формування почуттів і переконань, умінь та навичок, тобто спрямоване на формування моральної зрілості особистості.

Правове виховання– це складова частина виховання, яка спрямована на формування у учнів правової свідомості, вмінь і навичок розумно діяти у правовому полі, активної позиції у правовій сфері.

Художньо-естетичне вихованняпередбачає розвиток в людині почуттів прекрасного, формування вмінь і навичок творити красу у навколишній дійсності, вміти відрізняти прекрасне від потворного, жити по законам духовної краси.

Військово-спортивне і фізичне вихованняспрямоване на зміцнення здоров`я учнів, фізичний розвиток, виховання національної свідомості і патріотизму, розвиток морально-вольових і фізичних якостей.

Трудове виховання– складова всебічного гармонійного розвитку особистості учнів, їх фізичних, моральних, розумових, естетичних здібностей і якостей у процесі організації різноманітної трудової діяльності.

Професійна орієнтація молоді– цілеспрямована діяльність педагогічних працівників, що передбачає надання допомоги вихованцеві у правильному виборі професії.

Екологічне вихованняпередбачає озброєння учнів знаннями в царині екології, виховання любові до природи, навколишнього середовища.

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
сайт кз " Гарасимівський нвк"

вул. Молодіжна, буд. 5,
93640, Станично - Луганський район, Луганська область,
Україна

Дата останньої зміни 14 Березня 2019

Фотогалерея